Serwis dźwigów i konserwacja dźwigów to usługi, które świadczymy na rzecz naszych klientów. Zajmujemy się konserwacją wind osobowych oraz towarowych, by urządzenia były bezpieczne i niezawodne.

Serwis dźwigów i wind

Oferujemy serwis dźwigów i wind: gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wszelkie usterki czy uszkodzenia, do których doszło nie z winy użytkowników, wady fabryczne czy inne problemy, które kwalifikują się do serwisu dźwigów gwarancyjnego, realizujemy nieodpłatnie. Z kolei serwis pogwarancyjny realizujemy po tym, gdy wygaśnie gwarancja. W ramach serwisu świadczymy także usługi modernizacyjne i konserwacyjne. Większość urządzeń – również windy i dźwigi – posiada wiele drobnych części, których dobry stan techniczny jest istotny do prawidłowego funkcjonowania wind.

Serwis dźwigów obejmuje m. in. sprawdzenie stanu lin nośnych, szczęk hamulcowych, aparatu chwytnego i jego stanu, zderzaków w podszybiu i wielu innych elementów dźwigów. Od tego, jak wygląda serwis wind i jakie elementy są w nim sprawdzane, zależy przede wszystkim, jaki to rodzaj dźwigu. Poszczególne modele – np. dźwigi hydrauliczne, małe dźwigi towarowe czy dźwigi osobowe – różnią się od siebie w obrębie występowania siłowników oraz podzespołów.

Konserwacja wind i dźwigów

Konserwacja wind i dźwigów towarowych to kolejna usługa, jaką krakowska firma ORONA świadczy na rzecz swoich klientów. Konserwacja gwarantuje bezusterkową eksploatację dźwigów. Podejmując takie prewencyjne działania, użytkownicy wind i dźwigów mają gwarancję, że urządzenia są bezpieczne i niezawodne. Konserwacja wind oraz konserwacja dźwigów pozwala na zredukowanie do minimum lub całkowite wyeliminowanie ryzyka awarii tych urządzeń. Nasi wyspecjalizowani w tym zakresie pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia, by dokonywać przeglądu i oceny stanu technicznego tego typu urządzeń. Konserwacja wind osobowych i dźwigów towarowych zapewnia bezpieczne ich użytkowanie, a ponadto również przedłuża żywotność oraz poprawia wyniki eksploatacyjne.

Pogotowie dźwigowe w Krakowie, Kielcach i Tarnowie

Nasze pogotowie dźwigowe działa na terenie województwa małopolskiego i świętokrzyskiego, gdzie posiadamy swoje placówki w trzech miastach: Kraków, Kielce i Tarnów.
W razie usterki, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

12 415 33 00 – dla mieszkańców Krakowa

41 344 96 66 – dla mieszkańców Kielc

14 629 70 41 – dla mieszkańców Tarnowa

71 711 00 22 – dla mieszkańców Wrocławia i okolic

Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i uczy się nowych rozwiązań, technologii oraz modeli, wprowadzanych na rynek. Nasze pogotowie dźwigowe zapewnia niezawodne usługi na najwyższym poziomie, a także pracę w zgodzie z wszystkimi normami bezpieczeństwa. Po przyjęciu zgłoszenia nasi serwisanci zajmują się znalezieniem źródła awarii oraz jej naprawieniem, by przywrócić pełną sprawność i funkcjonalność dźwigu.

Wielkim atutem tej usługi jest szybkie reagowanie na zgłoszenia. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie awarii, skontaktuj się z nami.